[Wybór języka, strefy czasowej, waluty] ?
PL
Uczę się:

[Menu główne] ?
[Od czego zacząć?] ?
0.1

Pierwsze kroki

Pierwsze kroki
Od czego zacząć?

Od czego zacząć?

Witaj!

Cieszymy się, że zainteresowała Cię platforma SpeakingWorld – jesteśmy przekonani, że zostaniesz z nami na dłużej!

W tym dziale wyjaśnimy Ci jak w kilku prostych krokach skutecznie rozpocząć naukę on-line na naszej platformie językowej.

  • - utwórz bezpłatne konto na platformie
  • - zrób test poziomujący abyśmy dokładnie wiedzieli od czego zaczynamy
  • - wybierz lekcje lub kursy
  • - zdecyduj z którym lektorem chcesz nauczyć się nowego języka i jaką kwotę chcesz  przeznaczyć na naukę.
[Pierwsze kroki] ?
0.1

Wybierz lektora

Język

Nasi lektorzy to profesjonaliści, żyjący z pasji do nauczania języka obcego. Każdy z nich ma indywidualne, osobiste podejście do swoich kursantów i sposobu prowadzenia lekcji. Z wieloma z nich współpracujemy od dłuższego czasu, znamy ich osobiście. Na bieżąco obserwujemy ich możliwości i sukcesy w nauczaniu języków obcych. Na naszej platformie nie znajdziesz samozwańczych lub przypadkowych lektorów, których ogłoszenia często można spotykać na różnych portalach językowych jak próbują swoich sił za pomocą popularnych komunikatorów. Obejrzyj filmy, jakie przygotowali specjalnie dla Ciebie i wybierz lektora, z którym chcesz się uczyć.

Wybierz lektora
Hello.
0.1

Ucz się ze SpeakingWorld

Język

Teraz kiedy już wiesz, że platforma SpeakingWorld to zupełnie nowa jakość w nauczaniu języków online, skorzystaj z naszej bogatej oferty i wybierz program dla siebie. Nasza strona przeprowadzi Cię krok po kroku przez cały proces wyboru, aby Twoja nauka rozpoczęła się jak najszybciej. Nie czekaj, aż inni zajmą Twoje miejsce – ucz się ze SpeakingWorld już dziś!

Ucz się ze SpeakingWorld
Hello.
0.1

Jak chcesz się uczyć?

SpeakingWorld umożliwia aktualnie naukę języków obcych w formie:

- Lekcji - czyli pojedynczych spotkań sam-na-sam z lektorem. Na naszej platformie każdego tygodnia dostępna jest ogromna takich liczba spotkań z wieloma lektorami bez żadnych długoterminowych zobowiązań, po prostu wybierasz konkretną lekcję, kupujesz i korzystasz w wybranym terminie. Masz potrzebę poćwiczyć język angielski przed spotkaniem o pracę, chciałbyś odrobić ważne ćwiczenia przed egzaminem, chciałbyś poszerzyć słownictwo z jakiego zakresu, nic prostszego - wybierasz jedną lub kilka lekcji w pasujących ci godzinach i korzystasz.

- Kursu - cyklu metodycznie zaplanowanych spotkań realizowanych indywidualnie lub w grupie przy tempie dwa, trzy lub pięć razy w tygodniu na różnych poziomach zaawansowania i specjalnościach. W oparciu o profesjonalnie przygotowane materiały edukacyjne przeprowadzimy serię indywidualnych spotkań gdzie po każdym spotkaniu będziesz się czuł pewnej w języku którego się uczysz.

Jak chcesz się uczyć?
Hello.
0.1

Wybierz język

Platforma SpeakingWorld nie ogranicza się tylko do jednego języka obcego – nasi lektorzy uczą języków z niemal każdego zakątka świata – to od Ciebie zależy, którego chcesz się nauczyć. Jeżeli wśród kilkunastu języków, których uczymy na platformie zabraknie, tego którego chcesz się uczyć, napisz a znajdziemy Ci odpowiedniego lektora. Ze SpeakingWorld to proste!

Wybierz język
Hello.