[Wybór języka, strefy czasowej, waluty] ?
PL
Uczę się:

[Menu główne] ?
[Idea Speak] ?
0.1

O nas

O nas

Idea S.P.E.A.K.

Platforma SpeakingWorld powstała z myślą o stworzeniu miejsca w którym słuchacze mogą w sposób przyjazny oraz swobodny rozwijać płynność swoich wypowiedzi. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w nauczaniu wiemy, że tylko dzięki odpowiedniemu zaangażowaniu i motywacji, można osiągnąć wymarzone rezultaty. W oparciu o te kryteria narodziła się idea, którą nazwaliśmy IDEĄ S.P.E.A.K. - zawierająca w sobie filozofię przełamywania w sobie własnych barier oraz entuzjastyczne podejście do nauki języków obcych.

In order to SPEAK... you have to be: Do rozmowy są potrzebne:
Self-confident (not afraid to make mistakes) S Serce (do nauki)
Positive (and focused on the things you already know) P Pewność siebie (aby móc się wyrażać)
Exited (about gaining knowledge) E Entuzjazm (aby cieszyć się z postępów)
Alive (to interact with the real world) A Akceptacja (własnych błędów)
Keen (to get better every day) K Komunikacja (budująca porozumienie)
S.P.E.A.K.
[Artykuły] ?
Sprawdzony sposób

Sprawdzony sposób

Posiadamy praktyczną wiedzę jak skutecznie nauczać, jak dobierać materiał odpowiedni do poziomu słuchaczy, oraz jak ich zaangażować do aktywnego udziału w procesie szkolenia. Dzięki zespołowi fantastycznych, kreatywnych i pomysłowych lektorów udało nam się dotrzeć do wielu tysięcy osób, i umożliwić im opanowanie języka obcego do osiągnięcia stopnia pełnej satysfakcji.

Ludzie

Speaking World kręci się wokół ludzi – naszych słuchaczy i naszych lektorów. Każdy z nich jest nieodłącznym elementem skomplikowanej układanki, doskonale odzwierciedlającej złożoność świata i jego różnorodność. Wiemy, że ludzie tylko wtedy są w stanie się porozumieć, gdy się rozumieją i gdy ze sobą rozmawiają – o rzeczach ważnych, jak i błahych, o sprawach wyjątkowych i o tych zupełnie zwyczajnych. W naszym zespole mamy samych interesujących, pozytywnych i otwartych na świat lektorów, którzy zachęcą słuchaczy do rozmowy, i przekonają ich, że nauka języków obcych wcale nie musi być trudna. Naszym marzeniem jest, aby każdy w Speaking World odnalazł z innymi wspólny język.

Ludzie
Przeżycie

Przeżycie

Zajęcia w Speaking World są tworzone z myślą o intelektualnym oraz emocjonalnym zaangażowaniu słuchaczy w rozmowę. Fundamentalną wagę przywiązujemy do tego, aby nasi kursanci w sposób aktywny przeżywali emocje, które towarzyszą prowadzeniu konwersacji na dany temat. Słownictwo, pojęcia, oraz wyrażenia językowe dobieramy do konkretnych kwestii i konkretnych ludzi – dzięki temu, każdy z naszych słuchaczy może poczuć się w pełni zaangażowany oraz zmotywowany do dalszej pracy.

Komfort

Speaking World to nowoczesne, innowacyjne narzędzie o niespotykanych możliwościach edukacyjnych, które - jak sama nazwa wskazuje - ma jedno, główne założenie: prowadzenie konwersacji w języku obcym. Aby tego dokonać, tworzymy przyjazną, komfortową atmosferę zajęć, dzięki której rozwinięcie umiejętności rozmawiania następuje w sposób intuicyjny i naturalny. Poprzez zaangażowanie naszych słuchaczy w temat rozmowy, tworzymy trwałe, emocjonalne reakcje wyrażane w języku obcym. Metoda ta daje błyskawiczne i trwałe efekty, sprawiając przy tym wiele satysfakcji.

Komfort
Innowacja

Innowacja

To co wyróżnia Speaking World od innych platform językowych, to pokonywanie barier przestrzennych i stawianie na rozwój nowoczesnych, mobilnych technologii. Dajemy możliwość prowadzenia rozmów w każdym miejscu, do którego dociera Internet (Wi-Fi lub LTE) - dzięki temu, zajęcia mogą odbywać się w domu, biurze, kawiarni, parku, plaży czy pociągu. Zacznij swoją przygodę z Speaking World już dziś, wystarczy Ci do tego komputer, notebook, tablet lub smartfon!

Knowledge

W Speaking World dajemy słuchaczom dostęp do potężnej biblioteki zasobów dydaktycznych renomowanych ośrodków edukacyjnych takich jak: Cambridge, Oxford, MacMillan czy Longman. Nasze kursy są dopasowane do szczegółowych potrzeb słuchaczy, ich poziomów oraz wymagań. Prowadzimy zajęcia z myślą o egzaminach certyfikacyjnych, testach maturalnych, rozmowach o pracę i wyjazdach zagranicznych. Pomagamy oswoić się z tematem rozmowy lub przygotować do prezentacji – naszym celem jest, aby nasi słuchacze byli pewnie siebie i swoich słów.

Knowledge
Platforma

Platforma

Platforma językowa Speaking World to owoc wieloletniej pracy i wymiany doświadczeń w nauczaniu języków obcych. To także nowy etap rozwoju naszej pasji do języków obcych, z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii. Tworzymy miejsce przyjazne słuchaczom, oferujące niespotykaną dotychczas możliwość prowadzenia konwersacji językowych w systemie całodobowym. Nasze kursy to połączenie elastycznych godzin zajęć z bogatym zapleczem edukacyjnym oraz ciekawymi i nietuzinkowymi lektorami. W Speaking World po prostu rozwiązujemy języki.

Olá Hello.
[Kilka faktów o SpeakingWorld] ?
0.1

Kilka faktów o SpeakingWorld

Fakty.
cms
200 Liczba dostępnych kursów
50 Aktywne klasy wirtualne
50 Liczba lektorów
2100 Liczba kursantów
[Why SpeakingWorld] ?

Dlaczego SpeakingWorld?

Jeśli jeszcze nie przekonaliśmy Cię do nauki w SpeakingWorld, poniżej przedstawiamy najważniejsze zalety naszej platformy:
Dlaczego SpeakingWorld?
  1. Zapewnia kompleksowe rozwiązania językowe jak kursy dla firm i instytucji, przez kursy grupowe i indywidualne. Z nami zrealizujesz również indywidualnie dopasowane warsztaty językowe, które pozwolą Ci doskonalić swoje umiejętności językowe w wybranym przez Ciebie zagadnieniu. W szystko to tam gdzie jesteś - przez internet.
  2. Nasz zakres usług jest indywidualnie dopasowany do Twoich potrzeb. Naszym celem jest skuteczne nauczanie języków obcych oraz efektywne podnoszenie kompetencji językowych. Współpracujemy z ponad 300 lektorami a rocznie szkolimy ponad 3000 słuchaczy.
  3. Stawiamy na rozwój i innowację – REWOLUCJA 4.0 wychodzimy naprzeciw potrzebom klientów w nowoczesnej formie i z doskonałą jakością. Nasza oferta to: indywidualnie dobrane ścieżki nauki, kursy specjalistyczne, biznesowe i ogólne. Ofertę kierujemy zarówno do przedsiębiorców, jak i osób prywatnych na różnych poziomach znajomości języka.
[Newsletter] ?
0.1

Newsletter

Newsletter.

Aby otrzymywać ofertę z najnowszymi kursami oraz ofertami specjalnymi, podaj swój adres email.

To pole jest wymagane
cms

Bonjour!

To pole jest wymagane